دستگاه هایی برای رعایت پاکیزگی

دستگاه هایی برای رعایت پاکیزگی

 

زمین شوی صنعتی یکی از کاربردی ترین دستگاه های شستشو و نظافت مکانیزه در حوزه نظافت صنعتی به شمار می رود. این دستگاه نقش مهمی در شستشوی سطوح گوناگون در مکان های مذهبی، تجاری و صنعتی دارد. با این وجود، اکثر کاربران از حداکثر توانایی و کارایی زمین شوی صنعتی استفاده نمی کنند. از اصلی ترین عوامل موثر در یک نظافت موثر، انتخاب صحیح برس شستشو متناسب با سطح مورد نظر است. علاوه بر برس استاندارد اسکرابر ، انواع متنوعی از برس ها تولید و به بازار عرضه می شوند. برس بر اساس جنس مویی و میزان تراکم آن دارای درصد زبری گوناگون به نسبت دیگر برس ها هستند و این تفاوت موجب تنوع در کاربرد انواع برس ها و کارکرد دستگاه زمین شوی صنعتی می شود. به طور معمول هرچه درصد زبری یک برس افزایش یابد، قدرت لایه برداری سطح بیشتر می شود اما در مقابل، میزان براق نمودن سطح کاهش می یابد. برس های نرم تر مخصوص پرداخت و براق نمودن سطوح هستند و قدرت لایه برداری بالایی ندارند. انتخاب نوع برس باید مطابق و بر اساس نیاز کاربر و سطح مورد نظر انتخاب شود تا بهترین نتیجه کسب شود. به همین منظور، برس کاربردی مخصوص سنگ و چوب تفاوت خواهد داشت.

واترجت صنعتی

در صنایع غذایی، وجود آلودگی و خطرات پیرامون آن در مرحله تولید، فرآوری و بسته بندی مواد غذایی محتمل می باشد. در این صنایع استاندارد های بهداشتی و مسائل ضدعفونی کردن تجهیزات مانند مخازن و سطوح، سبب شده تا استفاده از واترجت صنعتی ضرورت پیدا کند. تمیزی و بهداشت محیط و تجهیزات در کارخانه های تولید محصولات غذایی و دیگر مراکز مربوط به صنایع غذایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین یکی از مهم ترین روش های به کار گرفته شده در این مراکز برای حفظ پاکیزگی استفاده از هر دو دستگاه واترجت صنعتی آب سرد و آب گرم می باشد. در صنایع غذایی دستگاه واترجت صنعتی به صورت روزانه برای شستشوی مخازن، مخلوط کننده ها، تجهیزات بسته بندی، خرد کن و … قابل استفاده است.

دستگاه خوشبوکننده هوا

دستگاه خوشبو کننده هوا یک دستگاه اتوماتیک صنعتی است که رایحه اسانس را در هوا پراکنده ساخته و آن را معطر می کند. ایجاد یک رایحه مطبوع در محیط گاهی فراتر از پوشش دادن بوی نامطبوع موجود در فضا می باشد. بویایی تنها حسی است که بر روی بخش حافظه و احساسات مغز تأثیر می گذارد، همچنین براساس تحقیقات انجام شده تأثیر یک رایحه مطبوع بر افراد در محیط های گوناگون باعث بازدهی بیشتر افراد، تمرکز بالاتر، احساس راحتی بیشتر و یا باعث ایجاد و یا یادآوری یک خاطره و یا یک محیط خاص شود. از این رو امروزه استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوا یا دستگاه عطر افشان که در مدل های صنعتی، دیواری و خانگی تولید شده، بسیار مورد توجه صنوف گوناگون قرار گرفته است و مزایای بسیاری را به همراه دارد. دستگاه خوشبو کننده هوا را می توان در محیط های مختلف استفاده نمود. به طور مثال در منزل و محل کار، سالن های ورزشی، سالن های زیبایی، مجتمع های تجاری و غیره استفاده از این دستگاه استفاده می گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *